اخبار > اسامی فیلم های راه یافته به چهاردهمین جشنواره فیلم تصویر (بخش آزاد و جوان)

اسامی فیلم های راه یافته به چهاردهمین جشنواره فیلم تصویر

بخش آزاد:
  1. شب بخیر/ کارگردان: گلناز مقدم/ 1 دقیقه
  2. شادی/ کارگردان: نیر احمدپور/ 1 دقیقه
  3. دورریختنی002/ کارگردان: نیر احمدپور/ 1 دقیقه
  4. بادها خبر از تغییر فصل می دهند/ کارگردان: اسماعیل میرزایی/ 1 دقیقه
  5. تضاد/ کارگردان: میر کیان روشن نیا/ 1 دقیقه
  6. عصیان/ کارگردان: یکتا درویش/ 1
  7. به یاد عباس کیارستمی/ کارگردان: بزرگمهر حسین پور/ 1
  8. 2 فیلم به یاد عباس کیارستمی/ کارگردان: یکتا درویش/ 1
  9. آرامش/ کارگردان: مشهود محسنیان/ 2 دقیقه
  10. رهایی/ کارگردان: امیرعلی میردریکوند/ 2 دقیقه
  11. مدل مست/ کارگردان: احمد خوش نیت/ 2 دقیقه
  12. سایه-روشن/ کارگردان: زهرا بزرگ زاده/ 2 دقیقه
  13. حرمان/ کارگردان: بهنام سعیدی/ 2 دقیقه
  14. علامت/ کارگردان: مهدی شاهسواری/ 2 دقیقه
  15. ویدئو آرت ایران/ کارگردان: بابک صدیقی/ 3 دقیقه
  16. جفت/ کارگردان: مشهود محسنیان/ 3 دقیقه
  17. ردپا/ کارگردان: مشهود محسنیان/ 3 دقیقه
  18. چهار دقیقه سکوت/ کارگردان: امیرعلی میردریکوند/ 3 دقیقه
  19. مد.د.د/ کارگردان: منیره واثقی اصل/ 3 دقیقه
  20. پرده آخر/ کارگردان: کیارش اشراقی/ 3 دقیقه
  21. دنیای وارونه/ کارگردان: میدیا کیاست و فاتح شافعی/ 3 دقیقه
  22. من تنها نیستم!/ کارگردان: امین ملکوتی خواه/ 3 دقیقه
  23. فرار/ کارگردان: امیر کاظمی/ 3 دقیقه
  24. بی خویش/ کارگردان: مشهود محسنیان/ 3 دقیقه
  25. آبی دودی/ کارگردان: نغمه مقصودلو/ 4 دقیقه
  26. شهر خیس/ کارگردان: نغمه مقصودلو/ 4 دقیقه
  27. دور دست/ کارگردان: داود اشرفی/ 4 دقیقه
  28. عباس کیارستمی/ کارگردان: میدیا کیاست/ 4 دقیقه
  29. جاده کاغذی/ کارگردان: سحر طرزی/ 4 دقیقه
  30. دیلیتینگ در حال استمراری/ کارگردان: مریم کتان فروش/ 4 دقیقه
  31. امروز میدانستم هوا ابری است/ کارگردان: رومین محتشم/ 4 دقیقه
  32. بله/ کارگردان: نگار وندالوند/ 5 دقیقه
  33. سیاوش/ کارگردان: نرگس صابری/ 5 دقیقه
  34. تو خود آنجا نبودی.../ کارگردان: فرشته طاهری/ 5 دقیقه
  35. بازگشت/ کارگردان: احسان ملازاده/ 5 دقیقه
  36. تانتاژ/ کارگردان: بهنوش موسوی ماکویی/ 5 دقیقه
  37. خوشحالم که به موقع شروع کردم و .../ کارگردان: بابک برزویه/ 5 دقیقه
  38. فرصت دوم/ کارگردان: داریوش نهداران/ 5 دقیقه
  39. از سرزمین های شرقی/ کارگردان: سارا طبیب زاده ادیبی/ 5 دقیقه
  40. ماهی و من/ کارگردان: بابک حبیبی فر/ 6 دقیقه
  41. زالزالک/ کارگردان: ایرج محمدی رزینی/ 6 دقیقه
  42. داگبین/ کارگردان: آتوساغفاری/ 6 دقیقه
  43. مراقبت از ژوناس/ کارگردان: قصیده گلمکانی/ 7 دقیقه
  44. همه راه ها به دریا ختم نمی شوند/ کارگردان: رومین محتشم/ 7 دقیقه
  45. لحظات کاغذی/ کارگردان: سحر طرزی/ 7 دقیقه
  46. مامان فریده و باباحسین/ کارگردان: شیرین قره داغی/ 7 دقیقه
  47. پایین / کارگردان: شادی سعیدی ورنوسفادرانی/ 7 دقیقه
  48. فیله/ کارگردان: سعید کشاورز/ 7 دقیقه
  49. ناگهان باد برمی خیزد/ کارگردان: ادریس سامانی/ 8 دقیقه
  50. احوالات سگی/ کارگردان: مسعود عین آبادی/ 8 دقیقه
  51. یک روزِ سردِ آفتابی/ کارگردان: سیاوش درخشی/ 8 دقیقه
  52. لایت سایت/ کارگردان: سید مسلم طباطبایی/ 8 دقیقه
  53. برو/ کارگردان: غلامرضا اله بخش میلاد کساییان/ 9 دقیقه
  54. توبه/ کارگردان: آبتین سرابی/ 9 دقیقه
  55. هیچکس/ کارگردان: الهام طرقی/ 9 دقیقه
  56. بیرون/ کارگردان: مهدی نصر - یاشار اکبرپور/ 9 دقیقه
  57. روی بام/ کارگردان: امیرحسین کتب زاده/ 10 دقیقه
  58. بعد از پاییز/ کارگردان: مرتضی سامانی/ 10 دقیقه
  59. آرسو/ کارگردان: فرزاد حبیب زاده/ 10 دقیقه
  60. زندگی/ کارگردان: مهراد قلیزاده/ 10 دقیقه
  61. هبوط/ کارگردان: مصطفی سیاری/ 10 دقیقه
  62. شبی که زمین ایستاد/ کارگردان: پویا نبی/ 10
  63. ماه عسل/ کارگردان: پویا نبی/ 10
  64. گام های یک دست/ کارگردان: کیومرث صمدی طاری/40
  65. روان نویس/ کارگردان: آرمین کشوری پور/ 10 دقیقه
  66. گذر/ کارگردان: امید شمس-پوریا پیشوایی/ 11 دقیقه
  67. در سیاهی شب/ کارگردان: ابوالفضل تاجیک/ 11 دقیقه
  68. دختر تاریکی/ کارگردان: آیسان فائقی و حسن وحدانی/ 11 دقیقه
  69. آخرین بدرقه/ کارگردان: یاسر مروت/ 11 دقیقه
  70. یک اتفاق کوچک/ کارگردان: سید مرتضی سبزقبا/ 12 دقیقه
  71. چشم هایت را ببند/ کارگردان: الهام باطنی/ 12 دقیقه
  72. ضدگرافیتی/ کارگردان: حسین بشارتی/ 12 دقیقه
  73. مژگان/ کارگردان: فرهاد سلیمی/ 12 دقیقه
  74. علق/ کارگردان: شاهین حق شعار/ 12 دقیقه
  75. حرف های خط خورده/ کارگردان: آناهید سادات داوری/ 12 دقیقه
  76. مردمان سرزمین بلوط/ کارگردان: نوراله فتاحی/ 12 دقیقه
  77. گوش ماهی/ کارگردان: سید عباس طاهری (فرهاد)/ 13 دقیقه
  78. گذرگاه مرزی/ کارگردان: مجید صداقت برجی/ 13 دقیقه
  79. خيال باف/ کارگردان: ساسان كريمي/ 13 دقیقه
  80. یک بیراهه درست/ کارگردان: محسن آزادی/ 13 دقیقه
  81. آنسوی دیگرت/ کارگردان: تینا ضرابی/ 13
  82. دعوت به چای/ کارگردان: قصیده گلمکانی/ 13 دقیقه
  83. مارلون/ کارگردان: درناز حاجیها/ 13 دقیقه
  84. بی فاصله/ کارگردان: پیروز کرمی/ 14 دقیقه
  85. تاریکخانه/ کارگردان: محمد علی نائب/ 14 دقیقه
  86. زمان گمشده/ کارگردان: امیر رضا جلالیان/ 14 دقیقه
  87. پسر بچه و ماهی های قرمز/ محسن آزادی/ 14
  88. استون/ کارگردان: بهرنگ دزفولی زاده/ 14 دقیقه
  89. رویاهای آشپزخانه/ کارگردان: آروین مدقالچی/ 14 دقیقه
  90. برزخ/ کارگردان: قصیده گلمکانی/ 14 دقیقه
  91. چند دقیقه مانده به تحویل سال/ کارگردان: سبا ابراهیم پور/ 15 دقیقه
  92. يخ سوخته/ کارگردان: مازيار تهراني/ 15 دقیقه
  93. زندگی با آرزو/ کارگردان: امیرعلی میردریکوند/ 15 دقیقه
  94. آگهي فروش/ کارگردان: قصيده گلمكاني/ 15 دقیقه
  95. پیانو/ کارگردان: امیرعلی اعلایی/ 15 دقیقه
  96. کورسو/ کارگردان: حامد اصلانی/ 15 دقیقه
  97. آرواره/ کارگردان: الماس فردوسی/ 15
  98. هنوز نه.../ کارگردان: آرین وزیردفتری/ 15 دقیقه
  99. بچه های هرمز/ کارگردان: عاطفه خاص/ 16 دقیقه
  100. حفره مشترک/ کارگردان: اسماابراهیم زادگان/ 16 دقیقه
  101. خط فاصله/ کارگردان: مجید یوسف زاده/ 16 دقیقه
  102. کماکان بودن/ کارگردان: آرش یزدانی/ 17 دقیقه
  103. اندوه بزرگیست وقتی که نباشی/ کارگردان: بهروز داوری/ 17 دقیقه
  104. تاسيان/ کارگردان: الاله ايزدي/ 17 دقیقه
  105. کشتی/ کارگردان: مهدی شاهسواری/ 17 دقیقه
  106. شب سیزده/ کارگردان: محمد علی کریم خانی/ 17 دقیقه
  107. رود زنده ی هنر/ کارگردان: سعید محسن صفوی فر/ 17 دقیقه
  108. مهین داستان نانوشته/ کارگردان: زهرا نیازی/ 18 دقیقه
  109. آقای ناظم/ کارگردان: حمیدرضاحسینیان/ 18 دقیقه
  110. جاده/ کارگردان: آرش خیاطان/ 18 دقیقه
  111. پیژامه راه راه پدر را باد برد/ کارگردان: محمد صادقی/ 18 دقیقه
  112. ١٩ارديبهشت٩٣/ کارگردان: اصلان شاه ابراهيمى/ 18 دقیقه
  113. بانوی نیلگون/ کارگردان: هومن حسنی/ 19 دقیقه
  114. قرمز ساده/ کارگردان: داود اشرفی/ 19 دقیقه
  115. اثیر/ کارگردان:  مهشید سجادی/ 19 دقیقه
  116. جمعه قالی/ کارگردان: مهدی اسدی/ 20 دقیقه
  117. چليپا/ کارگردان: كريم امينى/ 21 دقیقه
  118. سایلنت/ کارگردان: پویا نبی/ 22 دقیقه
  119. جهان ایرانی ایوان/ کارگردان: هومن حسنی/ 22 دقیقه
  120. پیر مرد/ کارگردان: علی شجاعی/ 23 دقیقه
  121. روز آخر/ کارگردان: فرهاد دل آرام/ 23 دقیقه
  122. زير سقف اين خانه خاطره مدفون است/ کارگردان: ساسان كريمي/ 24 دقیقه
  123. هایکوی ناتمام/ کارگردان: هومن حسنی/ 24 دقیقه
  124. لافاو/ کارگردان: ایرج محمدی رزینی/ 24 دقیقه
  125. عروسک های خیس/ کارگردان: سجاد معارفی/ 25 دقیقه
  126. زندگی سگی/ کارگردان: امید شمس/ 25 دقیقه
  127. یک روز باشعبون/ کارگردان: فاطمه افخمی/ 27 دقیقه
  128. کهریزک-تجریش/ کارگردان: آزادی رضاییان مقدم/ 27 دقیقه
  129. طاس روزگار/ کارگردان: داود خلیفه قلی/ 28 دقیقه
  130. مرضیه/ کارگردان: درناز حاجیها/ 28 دقیقه
  131. نقطه صفر آرزو/ کارگردان: آرش مشورت/ 29 دقیقه
  132. بخشی/ کارگردان: رضا غلامی مطلق/ 29 دقیقه
  133. پریان اندوه/ کارگردان: هومن حسنی/ 29 دقیقه
  134. غلامرضا/ کارگردان: مصطفی امامی/ 29 دقیقه
  135. زنده به رود/ کارگردان: بهروز ملبوس باف اصفهانی/ 30 دقیقه
  136. سوزنگرد/ کارگردان: معصومه نورمحمدی/ 30 دقیقه
  137. ده، چهار و نیم، سه و نیم/ کارگردان: مهدی حیدری/ 30 دقیقه
  138. پروژه/ کارگردان: سعید رستمی/ 30 دقیقه
  139. یک روز معمولی/ کارگردان: محمد قاسم پور/ 30 دقیقه
  140. سفید سفید... سیاه سیاه/ کارگردان: بهناز نادری/ 31 دقیقه
  141. فاطمه/ کارگردان: معصومه نورمحمدی/ 31 دقیقه
  142. شنبه 8 خرداد/ کارگردان: محسن خان جهانی/ 32 دقیقه
  143. اسرار ازل/ کارگردان: مهدی شهسوار/ 34 دقیقه
  144. مرز مه آلود/ کارگردان: آتبین حسینی/ 35 دقیقه
  145. مریم، فصل آخر/ کارگردان: طیبه بابایی/ 40 دقیقه
  146. اسکورپیو/ کارگردان: امید هاشملو ـ فریده صارمی/ 42 دقیقه
  147. آن دو/کارگردان: ماجد نیسی/43 دقیقه
  148. خانم ف/ کارگردان: صادق سوری/ 47 دقیقه
  149. پدر بزرگ انیمیشن ایران/ کارگردان: طه غنیمی فرد/ 48 دقیقه
  150. شکل سوم/ کارگردان: مصطفی فتوت/ 50 دقیقه
  151. احمد آقا/ کارگردان: سید حامد نوبری/ 50 دقیقه
  152. اسبی که شیهه نمی کشد/ کارگردان: محمد رضا عینی/ 52 دقیقه
  153. داستانی از  مثل یک عاشق/ کارگردان: سروش طباطبایی پگاه ارضی/ 52 دقیقه
  154. زندگی در خور موسی/ کارگردان: حجت طاهری/ 52 دقیقه
  155. آبی به رنگ دنیای من/ کارگردان: نگار مسعودی/ 52 دقیقه
  156. باغهای گمشده/ کارگردان: هادی آفریده/ 52
  157. آی کی دو/ کارگردان: محمد قادری/ 52 دقیقه
  158. اعتراض وارد نیست/ کارگردان: فرناز و محمدرضا جورابچیان/ 53 دقیقه
  159. واریته بلوچی/ کارگردان: پیروز کلانتری/ 54 دقیقه
  160. هم نفسان/ کارگردان: الهام حسامی/ 54 دقیقه
  161. 12 نفر/ کارگردان: عباس صالح مدرسه ای/ 55 دقیقه
  162. پرندگان در سایه/ کارگردان: حجت طاهری/ 56 دقیقه
  163. همجا/ کارگردان: مهدی قنواتی/ 58 دقیقه
  164. پیام آوران پاکی/ کارگردان: حامد کلجه ای/ 59 دقیقه
  165. اهل هوا/ کارگردان: آبتین سرابی/ 59 دقیقه
  166. هینی مینی/ کارگردان: دلاور دوستانیان/ 60 دقیقه
  167. برد برد/ کارگردان: محسن خان جهانی/ 61 دقیقه
  168. مکالمه با دیوار/ کارگردان: وحید الوندی فر/ 70 دقیقه
  169. سینمای کاغذی/ کارگردان: جواد آتشباری/ 70 دقیقه
  170. جادوی سینما/ کارگردان: محمد باقر سلمانی/ 70 دقیقه
  171. آقای نخست وزیر/ کارگردان: محمدرضا امامقلی/ 75 دقیقه
  172. نمی خواهم زنده بمانم/ کارگردان: علی یحیایی/ 83 دقیقه
  173. در میان امواج/ کارگردان: مینا کشاورز/ 90 دقیقه
  174. برنده/ کارگردان: سامان استرکی/ 92 دقیقه



بخش مسابقه (جوانان زیر 25 سال)

  1. باردار/ کارگردان: فاطمه نصر/ 1 دقیقه
  2. همین حوالی/ کارگردان: پریسا صحبتی/ 1 دقیقه
  3. یک آرزو دارم/ کارگردان: پریسا صحبتی/ 1 دقیقه
  4. اردوگاه پناهندگان/ کارگردان: سعید نقویان/ 2 دقیقه
  5. وقتی سگ ها عبور می کنند/ کارگردان: احمد نصیری/ 2 دقیقه
  6. کاغذ پاره/ کارگردان: صبا قاسمی/ 2 دقیقه
  7. الهه عشق/ کارگردان: ملیکاقنبری/ 3 دقیقه
  8. دار/ کارگردان: محمدرضا میقانی/ 3 دقیقه
  9. سیب  کارگردان: نداسادات میرمحمدی/ 3 دقیقه
  10. راست همی نگشاید/ کارگردان: حسین امانی/ 4 دقیقه
  11. رفتن/ کارگردان: علیرضا سهولی/ 4 دقیقه
  12. پنج فیلم کوتاه در مورد پنج هنرمند/ کارگردان: روشنک اهرابی/ 4  دقیقه
  13. رویکرد فوتوگرافیک به تاریخ قاجار .../ کارگردان: فاطمه امیدیان/ 5 دقیقه
  14. رهایی/ کارگردان: محسن محمودی/ 5 دقیقه
  15. پلیس ها نمی دانند/ کارگردان: سام چگینی/ 7 دقیقه
  16. هرگز تسلیم نشو/ کارگردان: پریسا صحبتی/ 7 دقیقه
  17. صبح آفرینش/ کارگردان: محمدسینا عزیزی/ 8 دقیقه
  18. پارکینگ/ کارگردان: ميلاد عباسي/ 10 دقیقه
  19. ایستگاه/ کارگردان: حمید نوری/ 10 دقیقه
  20. ویدئو چک/ کارگردان: مهیار صیفوری - مسعود محمدی تاکامی/ 10 دقیقه
  21. قاچار/ کارگردان: امیر امیریان کاظمی/ 11  دقیقه
  22. سِفر/ کارگردان: مجتبی پورعبداله/ 12 دقیقه
  23. آپوفیس/ کارگردان: خشایار رحیمی/ 13 دقیقه
  24. سکوت آبی/ کارگردان: علی افیونیان - سارا اشرفی/ 14 دقیقه
  25. لاخلی/ کارگردان: حسن انگشتری خاتمی-ایمان صالحی/ 14 دقیقه
  26. یار پنهانی/ کارگردان: محسن محمودی/ 15 دقیقه
  27. بیماری/ کارگردان: محسن بانصیری/ 15 دقیقه
  28. مهمانی/ کارگردان: صبا قاسمی/ 15 دقیقه
  29. یک روز نقاشی نشده/ کارگردان: علی تقدسی/ 16 دقیقه
  30. شب، سكوت، رهايي/ کارگردان: محيا دهقان/ 16 دقیقه
  31. اشیاء گمشده/ کارگردان: حامد نجابت/ 16 دقیقه
  32. مردی که یادش می رفت نفس بکشد/ کارگردان: سامان حسین پور/ 17 دقیقه
  33. تولد/ کارگردان: سیامک عطا/ 20 دقیقه
  34. بیدار نشدن/ کارگردان: ماهور میرشکاک/ 20 دقیقه
  35. شکیبا/ کارگردان: سعید عامری سیاهوئی/ 22 دقیقه
  36. در میان/ کارگردان: آیدا علی مددی/ 28 دقیقه
  37. سینما رفتن بدون سیما/ کارگردان: فرناز زارعیان/ 29 دقیقه
  38. بهتر از زندگی/ کارگردان: ماهان خمامی پور/ 29 دقیقه
  39. نسبت خونی/ کارگردان: حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری/ 30 دقیقه
  40. کشند/ کارگردان: کتایون پرمر/ 30  دقیقه
  41. / 38.1 کارگردان :سالار شریفی /  38دقیقه
  42. سینما نمایشگاه مجهول و داستان ما/ کارگردان: حمید یوسقی/ 41 دقیقه
  43. کشته های غریب/ کارگردان: محمدباقرشاهین/ 47 دقیقه
  44. پنجاه سالگی/ کارگردان: صبا ندایی/ 61 دقیقه
  45. راه غریب/ کارگردان: علیرضا کاظمیان/ 76 دقیقه

این اسامی به روز رسانی شده است.