اخبار > برگزیدگان چهاردهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر معرفی شدند

برگزیدگان چهاردهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر

برگزیدگان بخش ویژه مادربزرگ و پدربزرگ ایرانی
  1. افشین میرزایی
  2. عرفان کوچاری
  3. مرتضی امین الرعایایی
  4. هومن اخوین
  5. احمد معینی‌جم
  6. علیرضا فرهانی
  7. سیدمحسن مهری
  8. حسام الدین باقری کفاش رفسنجانی
  9. محمد صفرپور
  10. علیرضا زارعی

برگزیدگان  بخش ویژه حادثه پلاسکو
  1. امین خسروشاهی
  2. امیر پورمند
  3. فواد اشتری
  4. احمد معینی‌جم
  5. محمدحسین ولایتی
  6. محمد دلکش
  7. روشن نوروزی
  8. هادی زند
  9. مجید حامدحقدوست
  10. حسین اسماعیلی
  11. رئوف محسنی (تقدیر)
برگزیدگان  بخش موبایل
  1. ابوالفضل نسایی
  2. یگانه اسفندیاری‌نيا
  3. یاسر خدیش
  4. نیلوفر فلکیان
  5. فرناز دمنابی
  6. محمد نظری
  7. فرزانه خادمیان
  8. صادق ذباح
  9. سینا شیری
  10. مجید سعیدی
  11. محمود اعلایی (تقدیر)
برگزیدگان  بخش ایران ما
  1. امیر قیومی
  2. ملیحه میرزاخانیان
  3. سهیل زندآذر
  4. داوود ایزدپناه
  5. عبدالخالق طاهری
  6. امیرمهدی نجفلو شهپر
  7. جواد عسگراوغلی
  8. سجاد صفری
  9. محسن کابلی
  10. آذین حقیقی
  11. سیدحسن فتاحیان (تقدیر)



برگزیدگان  بخش کاریکاتور
جایزه محسن رسول‌اف
  1. سعید شعبانی (تندیس)
  2. عارف نیازی (دیپلم افتخار)
  3. صدف گلشنی (دیپلم افتخار)
  4. سحر فتاح (تقدیر)
  5. امیرمحمد نوری (تقدیر)
  6. احمد رفیعی (تقدیر)

برگزیدگان  گرافیک (پوستر)
جوانان زیر 25 سال، جایزه محسن رسول‌اف
  1. مهرداد موسوی(تندیس)
  2. عرفان غلامی (دیپلم افتخار)
  3. عاطفه آشوری (دیپلم افتخار)
  4. مرتضی هرآیینی (تقدیر)
  5. جمشید دژاگاه (تقدیر)
  6. علیرضا عزیزی بهروز (تقدیر)


برگزیدگان  بخش عکس
جوانان زیر 25 سال، جایزه محسن رسول‌اف
    ورزشی:

    1. دانیال خدایی (تندیس)
    2. سجاد ایمانیان (دیپلم افتخار)
    3. امین فایضی (دیپلم افتخار)
    4. سیدعلی شریف‌زاده (تقدیر)
    خبری 
    1. علی خارا (تندیس)
    2. سهیل صحرا نورد (دیپلم افتخار)
    3. دانیال خدایی (دیپلم افتخار)

    مستند اجتماعی
    1. محمد جواد رسا (تندیس)
    2. فرناز دمنابی (دیپلم افتخار)
    3. محمد شمس (دیپلم افتخار)
    4. امیرعلی نجفلو شهپر

    هنر و هنرمندان
    1. سینا شیری (تندیس)
    2. زهرا سعدی (دیپلم افتخار)
    3. مریم دیهول (دیپلم افتخار)

    نگاهی دیگر (خلاقه)
    1. آرمین امیریان (تندیس)
    2. شیوا بابابیگی (دیپلم افتخار)
    3. محمدرضا پیمان (دیپلم افتخار)

    بخش فیلم

    در بخش فیلم‌های زیر 15 دقیقه:

    اشیاءگمشده/ کارگردان: حامد نجابت (تندیس)
    سیب/ کارگردان: نداسادات میرمحمدی (دیپلم افتخار)
    آپوفیس/ کارگردان: خشایاررحیمی (دیپلم افتخار)


    در بخش فیلم‌های‌ بالای 15 دقیقه:
    فیلم‌های‌ داستانی:

    38.1 / کارگردان: سالار شریفی  (تندیس)
    سینما رفتن بدون سیما/ کارگردان: فرناز زارعیان (تندیس)

    فیلم‌های‌ مستند:
    راه قریب/ کارگردان: علیرضا کاظمیان (تقدیر)
    پنجاه سالگی/ کارگردان: صبا ندایی  (دیپلم افتخار)
    بهتر از زندگی/ کارگردان: ماهان خمامی‌پور  (دیپلم افتخار)

    جایزه تندیس  بهترین تصویر
    علی تقدسی برای فبلم سینما رفتن بدون سیما


    جایزه ویژه هیات داوران برای بهترین تصویرسازی (انیمشن)
    انیمیشن پلیس‌ها نمی‌دانند، ساخته سام چگینی